Новинка от FORTINET, брандмауер FortiGate 60F, на страже Вашей сети!

Компанія Fortinet оголосила про вихід нової моделі брандмауера FortiGate 60F

просмотров: 251 12-11-2019 | Новости

Однією з найбільших проблем, яка на сьогодні постає перед організаціями, є те, що їхні рішення щодо безпеки швидко стають вузьким місцем мережі, тим більше, що обсяг зашифрованих даних продовжує зростати. Насправді, згідно зі звітом FortiGuard Labs, 87 % всього веб-трафіку проходить у шифрованому вигляді. І за винятком рішень Fortinet, вся безпека, як і раніше, покладається на звичайні, стандартні процесори для своїх пристроїв безпеки – ось чому брандмауери програють, коли справа стосується спроби розшифрувати та перевірити зашифрований трафік.

Fortinet випустила новий файрвол FortiGate 60F, який є найшвидшим у світі та найпотужнішим повнофункціональним пристроєм SD-WAN у своїй галузі за найкращою ціною/продуктивністю, завдяки процесору SOC4 (system on chip), що дозволяє уніфікувати функції маршрутизації, безпеки та SD-WAN. Це дозволяє будь-якій організації доступно реалізувати справжню WAN трансформацію, яка може йти в ногу з найвищими вимогами сучасних розподілених мереж та бізнес-додатків.

Серія FortiGate 60 – найпопулярніший брандмауер

Серія FortiGate 60 – найпопулярніший брандмауер нового покоління на ринку, що постачається у кількості понад 1,5 мільйона одиниць у всьому світі, який клієнти та партнери успішно впроваджують на своїх розподілених підприємствах протягом понад 15 років. З останньою версією Fortinet пропонує нове покоління цієї лінійки продуктів, яка також включає в себе повнофункціональне рішення SD-WAN та NGFW, що працює на базі нового процесора безпеки SOC4 для прискорення та покращення WAN-з'єднання.

Оскільки цифрові інновації та зріст тенденції міграції до хмар змінюють обличчя сьогоднішнього бізнесу, вихід даної моделі є дуже своєчасним. Сучасні організації, які здійснюють підключення до віддалених офісів за допомогою маршрутизації та MPLS, зазнають значних труднощів, таких як недостатній досвід персоналу, зниження продуктивності через збільшення пропускної здатності мережі, підвищення рівня безпек. Перше, що їм потрібно – це безпечний SD-WAN. Новий брандмауер наступного покоління FortiGate 60F об'єднує SD-WAN, розширену маршрутизацію та розширені можливості безпеки в єдиному пристрої, це дозволяє швидко та легко розгортати захищений SD-WAN. Також це зменшує складність розгортання та накладні витрати. Ця інтегрована стратегія дозволяє забезпечити високу продуктивність та покращений досвід користувача при оптимальній загальній вартості володіння.

FortiGate 60F включає найкраще в своєму класі керування додатками.

FortiGate 60F включає найкраще в своєму класі керування додатками, що забезпечує видимість усього трафіку (навіть якщо він зашифрований), не впливаючи на продуктивність. Це допомагає організаціям досягти оптимальної якості досвіду для критичного трафіку свого бізнесу (будь то SaaS, multi-cloud, чи уніфікований зв’язок.) FortiGate 60F використовує принципи мереж нового покоління, керовані безпекою (на основі патентованої мікросхеми Fortinet SOC4 SD-WAN ASIC), щоб забезпечити найшвидший в галузі глибокий огляд зашифрованого трафіку SSL/TLS (включаючи першу в галузі підтримку TLS 1.3) зі швидкістю 750 Мбіт/с. FortiGate 60F також пропонує комплексний захист від загроз за допомогою NG брандмауера, IPS, керування додатками, антивірусом, захистом від шкідливих програм та веб-фільтрацією зі швидкістю 700 Мбіт/с – розширений функціональний захист, що дозволяє організаціям захищати свою мережу без впливу на продуктивність.

В контексті виходу нового продукту треба відзначити, що Fortinet Secure SD-WAN також отримав дві послідовні "рекомендовані" оцінки в лабораторії NSS Labs –  SD-WAN Group Test Reports.

Детальну інформацію щодо придбання FortiGate 60F та інших рішень Fortinet можна отримати у специалістів нашої компанії, за телефонами, VIBER або ж e-mail.